Piegāde Latvijā tiek nodrošināta uz Omniva pakomātiem.

  • Pasūtījumiem zem 100,00 EUR tiek piemērota 4,00 EUR maksa piegādei uz Omniva pakomātiem
  • Pirkumiem virs 100,00 EUR tiek piemērota bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem
  • Bezmaksas saņemšana SKINBLOOM birojā (Brīvības iela 37, Rīga, LV-1010, Latvija)

Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka:

  • Ja esat izvēlējusies/-ies piegādes veikšanu ar kurjeru, lūdzam norādīt tādu saņemšanas adresi, kurā varēsiet atrasties un saņemt pasūtījumu darba dienās, laikā no 9:00 līdz 18:00.
  • Lūdzam norādīt pareizu tālruņa numuru un detalizētu adresi. Lūdzam norādīt visu vajadzīgo papildinformāciju, piemēram, durvju kodu, lai kurjers varētu veikt piegādi noteiktajā laikā. Ja adrese ir norādīta neprecīza vai nepareiza, šis piegādes laiks var tikt pagarināts.
  • Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt nosaukt pasūtījuma numuru un/vai uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksētu dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

Pasūtījumu atgriešana un atteikuma tiesības

Jums ir tiesības atteikties no iegādātā pasūtījuma 14 dienu laikā pēc tā saņemšanas, atsūtot to pa pastu/ar kurjeru vai ierodoties personīgi mūsu birojā (Brīvības ielā 37, Rīgā, LV-1010). Precēm ir jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam ir jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

SKINBLOOM atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlaties atgriezt pasūtījumu, kura iegāde Jums nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmāt dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Jums jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlaties neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas.

Pasūtījumu atgriešana:

SKINBLOOM
Brīvības iela 37, Rīga, LV-1010, Latvija

Bojātu produktu atgriešana:

Ja esat saņēmusi/-is bojātu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@skinbloom.eu vai telefonu: +371 28 357 200. Bojātu produktu vai pasūtījumu atgriešana iespējama 14 dienu laikā no produktu saņemšanas dienas.